SalsaLive Ostrava

Łączymy narody i społeczne środowiska poprzez taniec, muzykę i zabawę. Propagujemy taniec jako kulturalną i społeczną działalność, która jednoczy kultury i regiony.

Dowiedz się więcej

Nasza filozofia

about img

Taniec jako styl życia.

Radość jako widzenia świata, ruch jako forma komunikacji, taniec jako styl życia.

Wierzymy, że Salsa pokonuje granice, eleminuje uprzedzenia, jest też źródłem przyjemności i zabawy. Muzyka i taniec są jednymi z najwcześniejszych kulturowych form wyrazu człowieka.

Poczucie piękna, sztuki i komunikacji są jednymi z podstawowych atrybutów ludzkości. Człowiek jest porostu stworzeniem zabawnym i towarzyskim, a my chcemy mieć tą przyjemność Wam to przypomnieć.

Porozumienie między ludźmi i narodami.

SalsaLive projekt istnieje aby ułatwiał czeskim i polskim artystom dostęp do widowni innego kraju, także aby wspierał wszelkie społeczne działania prowadzące do zbliżania czeskiej i polskiej kultury.

Celem jest burzenie barier zarówno kulturowych jak i społecznych oraz pozytywna zmiana świadomości o naszych narodach.

Spójność europejskich narodów oraz wspólną europejską świadomość uważamy za jedną z podstaw naszego dobrobytu i stabilności naszego kontynentu.

about img

Co nowego?

novinky

Nasza strona informacyjna.

Informacje na temat organizowanych imprez, kursach, artystach i tak ogólnie o życiu tanecznego środowiska w okolicy, zdjęcia i videa z imprez, bilety, terminy. Biuletyn, timeline oraz sklep internetowy.

Dowiedz się więcej

Wydarzenia w stylu Salsa Live.

Przygotowujecie bal, imprezę firmową, urodziny albo uroczystość? Przygotujemy ją dla Was w całości albo zapewnimy tylko zabawę w stylu karaibskim.

Dowiedz się więcej
novinky

Pomocnicze projekty

Szkoła Tańca.

Lektorzy, programy nauczania, oferta kompleksowych szkoleń, gościnny udział lektorów i tancerzy z innych szkół tańca.

Kursy i warsztaty.

Dowiedzieć się więcej o filozofii tańca, po prostu spróbować kilka tanecznych kroków albo coś więcej - są to kursy i warsztaty SalsaLive.

Firmowe party.

Orginalny program i świetna zabawa, to jest Salsa na imprezie firmowej. Zapewniamy organizację na klucz, włącznie z cateringiem.

Programy towarzyszące.

Organizujecie wydarzenie kulturalne? Bal, rozrywkę, teneczną imprezę? Zapewnimy państwu część programu zgodnie z waszymi życzeniami.

Przyjęcia i uroczystości.

Na każdej impreza nie miało by brakować coś Karaibskiego. Salsa z pewnością doda imprezie niepowtarzalny klimat.

Pokazy.

Zorganizujemy na jaką kolwiek okazję taneczne występy zawodowych tancerzy salsy oraz innych karaibskich tańców oraz programy animacyjne w odpowiadającej państwu formie.


Obrazek powie więcejNapiszcie do nas

.